تماس با ما

فید خبر خوان

نقشه سایت

همه 3000 تومان

حراج واقعی - کلیه فایل ها فقط 3000 تومان: دوستان گرامی بعضی از فایل ها ی موجود در فروشگاه با قیمت های بسیار بالاتر از این مبلغی که ما گذاشتیم خریداری شده قیمت هایی مثل 10000 تومان 13000 تومان 18000 تومان اما برای رفاه حال شما هموطن گرامی با قیمتی بسیار ناجیز در این سایت بفروش می رسد این مطلب را صرفا بدین جهت عرض کردم که کسی قیمت پایین محصولات مارا به حساب کیفیت پایین آن نگذارد. با یک سرچ ساده در گوگل می توانید مطمئن شوید.با تشکر


اگر به یک وب سایت یا فروشگاه رایگان با فضای نامحدود و امکانات فراوان نیاز دارید بی درنگ دکمه زیر را کلیک نمایید.

ایجاد وب سایت یا
فروشگاه حرفه ای رایگان

دسته بندی سایت

پر فروش ترین های فورکیا


پر بازدید ترین های فورکیا

برچسب های مهم

پیوند ها

آمار بازدید

  • بازدید امروز : 8
  • بازدید دیروز : 15
  • بازدید کل : 20924

کتاب آموزش ICDL


کتاب آموزش ICDL

دانلود کتاب آموزشهای کامپیوتر و مهارتهای هفتگانه ICDL

راستی در مورد مدرک ICDL چی می دونید . آیا از نحوه بدست آوردن این مدرک اصلاع دارین . آیا می دونین که ICDL یه مدرک بین المللیه و در تمام نقاط دنیا از یک اعتبار خاصی برخورداره ؟ راستش من چند روز پیش از یکی از دوستانم پرسیدم که ICDL چیه ؟ میدونین چی جوابم رو داد : اولش یه خورده سرشو خاروند و بعد گفت همون اینترنته دیگه !!!! و اینجا بود که من دیگه نمیدونستم باید بخندم یا گریه کنم . و از اونجا که اخیرا خودم هم برای دریافت مدرک بین المللی ICDL ثبت نام کردم دیدم بد نیست که امروز کمی راجع بهش واستون بنویسم:

گواهینامه بین المللی کامپیوتر(Computer Driving Licence international) یا به عبارت دیگر مدرک ICDL گواهینامه پایه ای کار با کامپیوتر است که توسط مؤسسهICDL در ایرلند صادر میگردد . این مؤسسه بین المللی قریب به ده سال است که آغاز به فعالیت نموده و در مدت مذکور توانسته مدرک جهانی کامپیوتر را به تأیید اتحادیه اروپا رسانده وگواهینامه بین المللی کامپیوتر صادره توسط موسسه ICDL در ۱۴۰ کشور جهان معتبر میباشد.

مزایای دریافت گواهینامه بین المللی ICDL

قابل ارائه برای ادارات و سازمانهای داخلی و خارجی بعنوان یک مدرک معتبر جهت استخدام و ارتقا، درجهٔ شغلی گسترده ترین و بزرگترین مدرک شناحته شده در سطح جهانی برای کاربری کامپیوتر افزایش سطح مهارتها ، در استفاده های کارآمد و درست از IT و کامپیوتر. دروازه ای برای ورود به جامعه اطلاعاتی و تحصیلات عالیه در زمینهٔ IT ارائه الگوئی برای آموزش در جامعه اطلاعاتی

اهداف اصلی ICDL بین الملل

۱) ترویج و پرورش سواد کامپیوتری برای همه,

۲) افزایش فناوری اطلاعات و سطح صلاحیت فنی استفاده از کامپیوترهای شخصی و کاربردهای عمومی آن برای همه شهروندان

۳) تضمین این امر که کاربران کامپیوتر در استفاده از کامپیوترهای شخصی مهارت کافی دارند .

۴) افزایش بهره وری تمام کاربران که در کارشان نیاز به استفاده از کامپیوتر دارند .

۵) بهبود بازگشت سرمایه گذاری از فناوری اطلاعات.

۶) مهیا کردن شرایط پایه برای اینکه همه مردم فارغ از نوع تحصیلات و تجربیاتشان بتوانند عضو یک جامعه اطلاعاتی باشند.

تفاوت بین ECDL و ICDL

گواهینامه اروپایی کاربری کامپیوتر (European Computer Driving Licence ) میباشد.ECDL در خارج از اروپا به عنوان ICDL شناخته می شود.

آشنایی با مهارتهای هفت گانه ICDL

متقاضی دریافت گواهینامه بین المللی کاربرد کامپیوتر باید در آزمونهای هفت مهارت شرکت نموده و در هر آزمون نمره قبولی را کسب نماید.

این هفت مهارت عبارتند از:

۱) اطلاعات پایه درباره تکنولوژی اطلاعات (مبانی کامپیوتر) Basic Concepts Of Information Technology

۲) استفاده از رایانه و مدیریت فایلها)Windows xp) Using The Computer And Maneging Files

۳) واژه پرداز Word Processing

۴) صفحات گسترده Spread Sheets

۵) بانک اطلاعاتی (Access) Data Base

۶) ارئه مطلب(Power point ( Presentation

۷) اطلاعات و ارتباطات ( Internet & Outlook) Information And Communication

نحوه دریافت گواهینامه بین المللی کامپیوتر

بسیاری از مؤسسات داخل کشور در حال حاضر مدرک ICDL ارائه میکنند. ولی مدارک این مؤسسات فقط در سطح ایران اعتبار داشته و در خارج از ایران هیچ اعتباری ندارد.در ایران فقط دفتر تکنولوژی آموزشی وزارت آموزش و پرورش است که توانسته نمایندگی انحصاری (License) این مدرک را از موسسه ICDL بین الملل دریافت نماید. گواهینامه بین المللی ICDL با حضور در مراکز دارای مجوز از دفتر تکنولوژی آموزشی وزارت آموزش و پرورش که نماینده رسمی مؤسسه ICDL جهانی در کشورهای ایران ، ازبکستان و افغانستان است قابل دریافت میباشد.

متقاضیان دریافت این گواهینامه(خواهران و برادران) بدون داشتن هیچگونه محدودیت سنی و تحصیلی میتواند با حضور در مرکز آزمون و تهیه کارت مهارت Skill Card) ) به مرور در ۷ آزمون شرکت نموده وپس از قبولی در هر۷ آزمون مدرک بین المللی کاربرد کامپیوتر توسط مؤسسه ICDL ایرلند را دریافت نمایند.

آشنایی با کارت مهارت Skill Card یا Log Book

Skill Card یا دفترچه مهارت یک دفترچه ۱۴ صفحه ای است که توسط مؤسسه ICDL ایرلند تهیه شده است. افرادی که مایل هستند گواهینامه کاربرد رایانه را دریافت کنند به این دفترچه نیاز دارند.

متقاضی میتواند با تهیه یک Skill Card و تکمیل مشخصات خود در صفحات ۳و۴ وسپس مراجعه به مراکز برگزار کننده این آزمون در یکی از ۱۴۰ کشور پذیرنده این گواهینامه ، برای شرکت در یکی از آزمونهای مورد نظرش ثبت نام نماید. لازم به ذکر است که در ابتدا باید آزمونهای مهارت اول (اطلاعات پایه و مبانی تکنولوژی اطلاعات ) و سپس مهارت دوم (کار با رایانه و مدیریت فایلها) به ترتیب طی شود تا امکان ثبت نام و حضور در بقیه آزمون ها محقق گردد. ترتیب در آزمون های ۳ الی ۷ اجباری نیست .

افرادی که کارت مهارت Skill Card دارند پس از ثبت نام و شرکت در هر آزمون و قبولی میبایست برگ مربوط به آن آزمون و کارت مهارت را توسط مرکز برگزار کننده آن آزمون مهر و امضاء نمایندتا پس از موفقیت در هر ۷ آزمون و مهر شدن تمام صفحات Skill Card( صفحات ۵ الی ۱۱) دفترچه تحویل دفتر تکنولوژی آموزشی وزارت آموزش و پرورش گردد .این دفتر پس از جمع آوری کارتهای تکمیل شده به صورت ماهانه کارتهای مذکور را جهت صدور گواهینامه بین المللی کاربرد رایانه (ICDL) به کشور ایرلند( مرکز مؤسسه کاربرد رایانه ) ارسال مینماید.

هزینهٔ کارت مهارت طبق دستورالعمل دفتر تکنولوژی آموزشی وزارت آموزش و پرورش مبلغ ۲۰۰۰۰۰ ریال میباشد.(جهت دانش آموزان و معلمان عزیز این مبلغ ۱۵۰۰۰۰ ریال در نظر گرفته شده است)

هزینه آزمون ها

حداکثر هزینه هر آزمون درمراکز آزمون گیرنده مبلغ ۱۰۰۰۰۰ ریال میباشد.

زمان و چگونگی برگزاری آزمونها

مراکز آزمون گیر ابتدا اقدام به ثبت نام از متقاضیان نموده ، پس از تکمیل فرم ثبت نام مدیریت مرکز آزمون طی استعلام به دفتر تکنولوژی آموزشی در خواست ناظر آزمون می نماید.این دفتر پس از بررسی لازم تاریخ آزمون را اعلام میدارد.آزمون مهارت اول بصورت کتبی و بقیه مهارتها بصورت عملی در مدت زمان ۴۵ دقیقه برگزار میگردد.حداقل نمرهٔ قبولی در هر آزمون ۱۵ از ۲۰ میباشد.

آیندهٔ ICDL بین الملل و کارهای در دست اقدام

الف) بر اساس تفاهم نامه منعقده بین رئیس سازمان دانش آموزی کشور و مدیر کل دفتر تکنولوژی آموزشی وزارت آموزش و پرورش ، زمینه سازی های لازم انجام گرفته تا کلیهٔ دانش آموزان عضو کانونهای دانش آموزی بتوانند پس از طی دوره های icdl (خصوصا در طول تابستان) به مراکز مجاز آزمون معرفی شده و راه جهت دریافت گواهینامه بین المللی کامپیوتر برای آنها هموار گردد.

ب) بر طبق اعلام رسمی دفتر تکنولوژی آموزشی وزارت آموزش و پرورش:

۱) این دفتر بر اساس قرارداد منعقده با بنیاد جهانی icdl متولی رسمی و قانونی icdl در کشور میباشد و تنها مرکزی است که حق صدور گواهینامه icdl را دارد و در این راستا از کلیه حقوق خود دفاع می نماید.

۲) استفاده از نام icdl در هر گونه مدرک، آموزش ، نرم افزار و کتب فقط در انحصار icdl ایران میباشد و با تمام کسانی که به هرنحوی نقض کنندهٔ این حقوق باشند در آینده نزدیک برخورد قانونی خواهد شد.

۳) استفاده از آرم و لوگوی icdl در کشور به هر نحوی نقض حقوق مالک بوده و این دفتر از بابت آنچه استفاده کننده برداشت نماید، طلب خسارت خواهد نمود.

۴) مرکز icdl ایران با راه اندازی مراکز آزمون مربوط به icdl در سطح کشور آمادهٔ ارائه خدمت به مردم در جهت تقویت سواد کامپیوتری بوده و آمادهٔ همکاری با کلیه نهادهای دولتی و خصوصی میباشد.

ج) بر اساس بسترسازیهای انجام گرفته و در دست اقدام ، زمینه هایی فراهم میگردد تا کلیه دانش آموزان و دانشجویان بتوانند همراه با دریافت مدرک تحصیلی خود، مدرک جهانی کامپیوتر را نیز دریافت نموده و از کلیه مزایای آن کمال استفاده را ببرند. همچنین زمینه هایی فراهم گردیده تا کلیه کارمندان دولت بتوانند پس از گذراندن دوره های ICDL در این آزمون شرکت نمایند.

د) در اکثر کشورها ، یونسکو بعنوان یک سازمان بین المللی متولی بسط و گسترش سواد (خصوصا سواد کامپیوتری) میباشد. همچنین در هر کشور این امر بر عهدهٔ سازمان آموزش و پرورش آن کشور گذاشته شده است.درکشور ما نیز این امر مهم بر عهدهٔ دفتر تکنولوژی آموزشی وزارت آموزش و پرورش میباشد که با پیگیریهای مستمر موفق به دریافت نمایندگی (License (مدرک جهانی ICDL شده است.


مبلغ قابل پرداخت 2,000 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha
پشتیبانی خرید

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

  انتشار : ۷ اسفند ۱۳۹۴               تعداد بازدید : 751

برچسب های مهم


مطالب تصادفی

  • سوالات استخدامی  مسئول ابلاغ و اجرا قوه قضاییه
  • نمونه سوال متصدی امور دفتری قوه قضائیه
  • سوالات و جزوه آموزشی مصاحبه استتخدامی آموزش و پرورش(دانشگاه فرهنگیان)
  • نمونه سوالات آیین نامه راهنمایی و رانندگی با پاسخ
  • گزارش کارآموزی حسابداری در شهرداری

ایمیل پشتیبانی : cofinetdaneshjoo@yahoo.com